Hurtownie nabiałowe

Temat: Anahi dla fanów
Piosenkarka mówi, że pomimo negatywnych uwag, jakie otrzymała w swoim kraju, najbardziej dotyczących jej najnowszej płyty, jej praca w innych krajach jest uznawana.

Piosenkarka AnahĂ­ przyznała się, że stale otrzymuje negatywne krytyki na temat jej najnowszego albumu “My Delirio” i choć Meksyk nie jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o sprzedaż, mówi, że w innych krajach jej praca jest doceniana.

“Mówiłam to wiele razy, że już nie chce mi się o tym mówić, nie twierdzę, że każdemu na świecie podoba się moja płyta, ale obchodzi mnie opinia tylko moich fanów, a nie reszty ludzi, marzyłam o tej płycie ze wszystkimi moimi fanami“, powiedziała w wywiadzie dla Notimex.

Ex RBD powiedział również, że ma wielu zwolenników na jej korzyść, że jej strona w sieci społecznej Twitter to miejsce w Meksyku, z największą liczbą zarejestrowanych osób, którzy śledzą piosenkarkę.

Zapewnia, że: “Mi Deliro” jest w pierw w sprzedaży w Brazylii i Wenezueli, ale martwi się, że wciąż nie ukazała się w niektórych krajach europejskich.

“To jest coś co znacznie komplikuje tą historię, ponieważ etykietka (Emi music Mexico) nie jest wykorzystywana dla artystów sprzedawanych w Polsce czy Chorwacji i niestety dystrybucja zajmuje zbyt dużo czasu. Na przykład, Kolumbia dotąd jeszcze nie sprowadziła dysku a w Hiszpanii piosenka dotarła i została odrzucona” wyjawia.

Jednakże, AnahĂ­ wspomina, że w cyfrowych plikach, można pobrania ją pośrednictwem legalnych kanałów, jej album jest też w wskazówce publicznych preferencji.

“To napawa mnie dumą, ale myślę, że nie ma to jak prawdziwa płyta ze zdjęciem i autografem, jest dla mnie magiczna, daje dużo artysty“, powiedziała w Meksyku.

Piosenkarka powiedziała, że w ramach promocji jej materiału, zaśpiewa w Brazylii, Wenezueli, Argentynie, Chile i Salwadorze. W kwietniu,zaprezentuje się ze swoimi koncertami w San Diego, Los Angeles i San Jose w Kalifornii.

Ponadto, od 22 do 27 lutego zasiądzie w jury Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Viña del Mar w Chile, choć nieznana jest lista osób, które będa ze sobą konkurować.
“Myślę, że będzie to bardzo duża odpowiedzialność, ponieważ mamy wiele talentów i będę próbowała dostać się do nich, ale tak czy inaczej, zagłosuję na moich ulubionych” powiedziała.

W Meksyku, wraz z grupą Matute, tancerzami i piosenkarzami, zaprezentuje się 20 marca w , następnego dnia w Guadalajara, Jalisco, a 25 tego miesiąca w Okręgu Federalnego Teatru Metropolitan.

Anahi, która wkrótce wypuści do radia “Me hipnotizas” - drugi singiel ze swojego albumu, przy którym współpracowała z Glorią Trevi, powiedziała, że jej koncerty są pełne magii i niespodzianek.

“Ludzie zawsze słyszą, że jestem w wielu krajach, ale w Meksyku nie wiedzą, co robię na żywo. Istnieje podsumowanie mojej kariery, ponieważ mam 26 lat i zaczynałam jak byłam małą dziewczynką,[trasa koncertowa] zawiera utwory z mojego etapu indywidualnie, przed RBD i kiedy byłam grupie oraz nowy materiał.”

“Też myślimy o jakichś duetach, ale nie powiem z kim, dopóki nie zostanie to podpisane. Będzie pełne moich muzyków, tancerzy oraz pirotechniki i z scenografią, ludzie będą mieli dużo zabawy” powiedziała.

Inne kraje czekają na gwiazdę z sukcesami w telenowelach, taki jak:
“Primer amor a 1000 x hora” (2000) y “Rebelde” (2004), będzie w Hiszpanii i Wschodniej Europie: Serbii, Rumunii, Chorwacji i Czarnogórze.

“Wyobraź sobie, jak się czuję, kiedy ci ludzie śpiewają w języku hiszpańskim, nie tylko przez to pokazują swoją miłość, lecz swoje wysiłki, aby nauczyć się twojej piosenki, przyjść i powiedzieć: “Hej, kocham cię, mogę mieć twój autograf? “. “W świecie tak odległym od naszego, wydaję się dobra, co sprawia, że dla mnie meksykański jest to niesamowite.”

Na to i wiele więcej, meksykańska piosenkarka podkreśliła, że jest w najlepszym momencie jej życia osobistego i artystycznego. To co inni mówią, nie obchodzi już jej, tak jak dawniej:

“Nie wiem, czy umrę jutro, więc myślę, że już teraz żyję najlepiej i cieszę się w 100 %. Staram się być pozytywna, przesyłam dobre wibracje do ludzi i nie lubię negatywnych zasadniczych rzeczy lub kłótni, ponieważ rzuca to złe wibracje“.

rbd-polonia.com
Źródło: musiclatino.fora.pl/a/a,446.html